szkolenia bhp
Zadzwoń
Dowiedz się więcej

+48 691 021 664

Lub napisz do nas Wyślij zapytanie
Strona główna»Obsługa firm»Kompleksowa obsługa firm»Sprzedaż artykułów BHP

Sprzedaż artykułów BHP

Nasza działalność polega na kompleksowej obsłudze firm w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. Bardzo dobra znajomość tej branży i wprowadzanie nowych rozwiązań w zakresie dystrybucji i kompleksowej obsługi Klientów pozwalają nam na zaoferowanie profesjonalnej pomocy przy doborze odpowiednich artykułów i akcesoriów BHP.

Współpracujemy z wieloma producentami i dostawcami artykułów bhp: krajowymi i zagranicznymi.

 Trwałość i niezawodność oferowanych przez nas produktów zapewniają wysokiej jakości materiały i najnowocześniejsze technologie zastosowane przy ich produkcji. Wiedza, którą posiadamy w zakresie BHP, pomaga nam w wyborze takich produktów, które zgodne są z obowiązującymi normami, posiadają niezbędne świadectwa i atesty. Nasze działania mają na celu kompleksową obsługę firm w zakresie ich wyposażenia w:

  • środki ochrony indywidualnej pracowników ( m. in. odzież ochronna, ochrona głowy, ochrona rąk i nóg, ochrona twarzy i oczu, ochrona słuchu),
  • różnego rodzaju sprzęt przeciwpożarowy,
  • apteczki pierwszej pomocy,
  • specjalistyczne instrukcje BHP tworzone specjalnie dla danego zakładu pracy i poszczególnych stanowisk.

Zapraszamy do współpracy i zapewniamy, że sprostamy każdym Państwa potrzebom w zakresie wyposażenia Waszych firm w sprzęt BHP i P.POŻ. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą artykułów BHP.