szkolenia bhp
Zadzwoń
Dowiedz się więcej

+48 691 021 664

Lub napisz do nas Wyślij zapytanie
Strona główna»Obsługa firm»Kompleksowa obsługa firm

Kompleksowa obsługa firm

Świadczymy usługi dla przedsiębiorstw w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Nasze usługi mogą być świadczone kompleksowo lub jednorazowo.

 Przeprowadzamy profesjonalne szkolenia bhp wstępne i okresowe dla pracowników i pracodawców, zgodnie z aktualnymi przepisami Kodeksu Pracy i przepisami innych ustaw i rozporządzeń. Po dokonaniu oceny ryzyka zawodowego doradzamy przedsiębiorcom, jakie środki należy podjąć, aby w ich firmie ograniczyć prawdopodobieństwo wystąpienia wielu zagrożeń i nie dopuścić do zaistnienia wypadków w zakładzie pracy.

Aby zminimalizować poziom zagrożeń lub zmniejszyć skutki wystąpienia wypadku w miejscu pracy potrzebny jest odpowiedni sprzęt bhp. Doradzimy, jaki sprzęt należy zakupić, aby wyposażenie zakładu w sprzęt bhp i ppoż. było zgodne z przepisami i bezpieczne dla jego użytkowników.  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży bhp sprzedajemy najlepszej jakości artykuły bhp.

Za naszych Klientów prowadzimy dokumentację bhp i reprezentujemy ich w czasie kontroli Państwowej Inspekcji Pracy. Przyjmiemy na siebie obowiązek ustalenia okoliczności i przyczyn wypadku i sporządzimy profesjonalny protokół wypadkowy.

Pracodawca jest zobowiązany przepisami prawa do udostępnienia pracownikom aktualnych instrukcji bhp. Nasza firma opracuje każdą instrukcję stanowiskową bhp.